20 Nisan 2013 Cumartesi

bahar

hiç bu kadar uzak kalmamıştım buralardan halbuki hiç bi bahanemde yoook :(((

ama iyi oldu ayrılık yazdığımda okunmuyor nasılsa diye geçiriyodum içimden... beni buralarda göremeyenlerden nerelerdesin msjları alınca hoşumada gitmedi değil :))) neyse sıkı bi dönüş olmasa da buralardayım yeniden :)))
çok şey birikti paylaşıcak ama ben sondan başlamak istedim :) 

baharla birlikte değişiklik arar oldum kii baharda gelmedi ya.. neyse
 ben şimdilik baharı mutfağıma taşıdım ufacık bir değişiklikle :))
mutfağımın çeyiz hazırlıklarındayken kırmızı gri (2009 yılı modası) hayal ederken annemin mutfak örtülerimi sarı bir kumaşa sardırması arzuşun yeşil kattle hediyesi yeşile kaydırdı beni ...iyi ki de öle olmuş hiiiiiç sıkılmadım hatta doyamıom :))

oyuzden perde değişikliğine giderkende farklı birenge dönüşü hiç düşünmedim 
öncsinde sarı beyaz ip tülü üstüste diktirerek kullanıyordum 

 bizim için tehlikeli olmasa hala kullanırdım 

ama şiddetli uyarılarda bulunan tanıdıklar haklı çıktılar kuzu büyüyüp hareketlendikçe tehlike had safhaya ulaştı ...bide üstüne sinir bozucu güneş ışınları..
araştırdım bikaç gün aynı model çiçek desenlerden bööö gelip çiçek fikrinden soğuduğum bi anda  bu kumaşa rastladım.. hemen karar verip siparişi verdim 

halımla da uydu... buarada bu halının en güzel özelliği ışıklar kapandığında beyaz olan kısımlar florasan etkili olması (kadköyde kapanan bi mağazadan almıştık handy rugs diye bi marka bidaha hiç rastlamadım )
avize biraz karman çorman olması münasebetiyle sırıtsa da renkten kurtatıp idare eder :))hiç sevmediğim dantel örtüm de pek kıymete bindi ... annemde bu duruma sevinecek ...

 buarada eşimden başka gören olmadığı için yorumları merak ediyorum .....

 herkese bol güneşli bol çiçekli  bi haftasonu dilerim sevgiler 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...